Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy kat. C+E


Wzór listu motywacyjnego Kierowca kat. C+EList motywacyjny nie może zawierać informacji skopiowanych bezpośrednio z życiorysu zawodowego kandydata. Schemat listu motywacyjnego został opracowany pod kątem osób posiadających prawo jazdy kategorii C+E. Pracodawcy preferują kierowców z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie znajomość przynajmniej jednego języka obcego, a także sumienność i umiejętność pracy pod presją czasu.


Pobierz list motywacyjny Kierowca kat. C+E


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kierowcy kat. C+E:

Wzór CV Kierowca kat. C+E

Wzór podania o pracę Kierowca kat. C+E


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy kat. C+E:

1. Wiadomość e-mail z pismami aplikacyjnymi musi mieć tytuł, adresata oraz krótki opis, że aplikujemy na dane stanowisko. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia warto go wpisać w tytule wiadomości. W załączeniu przesyłamy dokumenty.

2. Stworzenie profesjonalnego listu motywacyjnego jest pracochłonne. Jednak warto podjąć wyzwanie i stworzyć dokument, z którego sami będziemy zadowoleni.

3. Treść listu motywacyjnego należy rozpocząć zwrotem do adresata „Szanowna Pani/ Szanowny Panie”.

4. Gdy znasz osobę, która zajmuje sięprowadzeniem rekrutacji, warto wpisać jej imię i nazwisko jako adresata pisma. Jeśli nie, wystarczy wpisać funkcję tej osoby oraz nazwę firmy wraz z adresem.

5. Przed wydrukowaniem gotowej pracy należy jeszcze raz dokładnie ją przeczytać, upewnić się, że nie ma błędów ortograficznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w dokumencie.

6. List motywacyjny powinien być napisany oddzielnie do konkretnej oferty pracy. Nie może być takiej sytuacji, że jedno pismo wysyłane jest do wielu firm. Jest to indywidualne pismo, które musi być dostosowane do profilu kandydata i do wymagań stanowiska pracy.

7. List motywacyjny obok CV wchodzi w skład dokumentów aplikacyjnych, które są wymagane przez większość firm.


List motywacyjny Kierowca kat. C+E