Wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Międzynarodowego


Wzór listu motywacyjnego Kierowca MiędzynarodowyOsoby poszukujące pracy powinny zwrócić uwagę nie tylko na treść sporządzanych dokumentów aplikacyjnych, ale także na ich formę. Szablon listu motywacyjnego dla Kierowcy Międzynarodowego został opracowany z myślą o absolwentach szkół średnich, którzy legitymują się odpowiednią kategorią prawa jazdy. Pracodawcy poszukują osób odpowiedzialnych, samodzielnych, spostrzegawczych i odpornych na stres. Mile widziana znajomość języka angielskiego.


Pobierz list motywacyjny Kierowca Międzynarodowy


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kierowcy Międzynarodowego:

Wzór CV Kierowca Międzynarodowy

Wzór podania o pracę Kierowca Międzynarodowy


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Kierowcy Międzynarodowego:

1. List motywacyjny nie może zawierać pustych, nic nie wnoszących zdań, które pięknie brzmią, ale nic nie mówią o ich autorze. Należy przytaczać zdarzenia i fakty z życia codziennego, które obrazują zdolności przyszłego pracownika.

2. Jeśli nie znasz dokładnego imienia i nazwiska osoby do której piszesz list motywacyjny to lepiej nie pisać nic niż napisać błędne dane. Podanie błędnych danych może być nieprzychylnie odebrane przez przyszłego pracodawcy.

3. List motywacyjny powinien zawierać uzasadnienie dlaczego staramy się o pracę na danym stanowisku. Należy wykazać, że nasze dotychczasowe doświadczenie przyda się na nowym stanowisku pracy. Warto również podkreślić swoją motywację do nowej pracy.

4. Obecnie pisma rekrutacyjne wysyła się za pośrednictwem internetu. Jest to najlepsza forma dla pracownika oraz dla pracodawcy. Adres e-mail z jakiego wysyłamy dokumenty powinien być imienny. Najlepiej aby wyglądał następująco imie.nazwisko@nazwa.pl. Nie należy wysyłać dokumentów z adresów typu laleczka69@, pwelek@ czy @buziaczki.pl

5. W prawym górnym rogu listu motywacyjnego wpisz miejscowość i datę, poniżej wpisz adresata: funkcję osoby do której piszesz, np. Zastępca Dyrektora ds. personalnych oraz adres i nazwę firmy. Można także dopisać imię i nazwisko osoby zajmującej się rekrutacją, jeśli tylko je znamy.

6. List motywacyjny nie jest dokumentem tożsamym z CV. Są to dwa różne dokumenty, które razem stanowią komplet dokumentów aplikacyjnych.

7. Na końcu listu motywacyjnego należy umieścić regułkę o możliwości przetwarzania naszych danych osobowych do potrzeb rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”


List motywacyjny Kierowca Międzynarodowy