Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony


Wzór listu motywacyjnego Pracownik OchronyPrzy redagowaniu listu motywacyjnego warto skupić się na przedstawieniu istotnych dla potencjalnego pracodawcy elementach wykształcenia i kwalifikacji zawodowych. Schemat listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony został opracowany pod kątem absolwentów szkół średnich, które legitymują się licencją pracownika ochrony fizycznej. Doskonale sprawdzają się na tym stanowisku osoby samodzielne, odporne na stres i odpowiedzialne.


Pobierz list motywacyjny Pracownik Ochrony


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Pracownika Ochrony:

Wzór CV Pracownik Ochrony

Wzór podania o pracę Pracownik Ochrony


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony:

1. Informacje zawarte w liście motywacyjnym oraz CV muszą być spójne z oczekiwaniami pracodawcy. Nie może być takiej sytuacji, że opisujemy znajomość języka włoskiego, kiedy pracodawca wymaga od nas biegłej znajomości angielskiego.

2. Na końcu dokumentu należy wstawić regułkę o możliwości przetwarzania naszych danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

3. W prawym górnym rogu listu motywacyjnego wpisz miejscowość i datę, poniżej wpisz adresata pisma: funkcję osoby do której piszesz, np. Zastępca Dyrektora ds. personalnych oraz adres i nazwę firmy. Można także wpisać imię i nazwisko osoby zajmującej się rekrutacją, jeśli tylko je znamy.

4. Redagując list motywacyjny warto zwrócić szczególnie uwagę na język. Musi być zwięzły i jasny. Nie może być kolokwialny lub zbyt potoczny.

5. W dzisiejszych czasach dokumenty aplikacyjne wysyła się za pośrednictwem internetu. Jest to najwygodniejsza forma dla pracownika oraz dla pracodawcy. Adres poczty z jakiej wysyłamy pisma powinien być imienny. Najlepiej aby miał formę imie.nazwisko@adres.pl. Nie należy wysyłać dokumentów z adresów typu patusia44@, pwelek@ czy @cukiereczki.pl

6. List motywacyjny stanowi uzupełnienie CV. Dokument winien zawierać opis doświadczenia i umiejętności wraz z przykładami ich wykorzystania oraz plany na przyszłość.

7. Nie znając dokładnego imienia i nazwiska osoby do której się piszę lepiej wpisać sam ogólny zwrot. Podanie błędnych danych może być nieprzychylnie odebrane przez przyszłego pracodawcy.


List motywacyjny Pracownik Ochrony