Wzór listu motywacyjnego dla Specjalisty ds. Marketingu


Wzór listu motywacyjnego Specjalista ds. MarketinguPodczas pisania listu motywacyjnego należy pamiętać, aby jego treść bezpośrednio nawiązywała do stanowiska na którym aplikujący pragnie został zatrudniony. Schemat listu motywacyjnego dla Specjalisty ds. Marketingu został przygotowany pod katem absolwentów szkół wyższych. Potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę na doświadczenie kandydata, a także znajomość języków obcych i fakt posiadania prawa jazdy kat. B.


Pobierz list motywacyjny Specjalista ds. Marketingu


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Specjalisty ds. Marketingu:

Wzór CV Specjalista ds. Marketingu

Wzór podania o pracę Specjalista ds. Marketingu


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Specjalisty ds. Marketingu:

1. List motywacyjny powinien opisywać nasze pozytywne cechy, to co potrafimy oraz w jaki sposób pomoże to w rozwoju firmy.

2. List motywacyjny nie powinno być długim esejem, powinno się zwięźle i krótko opisać najważniejsze cechy wraz z ich udokumentowaniem.

3. List motywacyjny powinien zawierać informacje na jakie stanowisko się aplikuje, miejsce znalezienia oferty pracy oraz warto podać nr referencyjny jeśli był podany. Będzie to pomocne w dużych korporacjach, gdzie prowadzona jest ciągła rekrutacja.

4. Ważne jest aby po napisaniu pisma przeczytać go jeszcze raz lub dać komuś innemu do przeczytania. W razie błędów trzeba je bezzwłocznie poprawić.

5. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, poniżej wpisz adresata: funkcję osoby do której piszesz, np. Zastępca Dyrektora ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Jeżeli jest ci znane, wpisz także imię i nazwisko osoby prowadzącej rekrutację.

6. Wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej trzeba wpisać tytuł wiadomości oraz dodać załączniki z dokumentami. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia warto go wpisać w tytule wiadomości. W załączeniu przesyłamy dokumenty.

7. Przed wydrukowaniem gotowego listu motywacyjnego należy jeszcze raz dokładnie ją przeczytać, sprawdzić czy nie ma błędów stylistycznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w dokumencie.


List motywacyjny Specjalista ds. Marketingu