Wzór listu motywacyjnego dla Technika Farmacji


Wzór listu motywacyjnego Technik FarmacjiList motywacyjny nie powinien przekraczać jednej strony A4, dlatego informacje w nim zawarte winny uwzględniać tylko najistotniejsze z punktu widzenia pracodawcy dane. Sukcesy zawodowe i szczególne osiągnięcia należy umieścić właśnie w liście motywacyjnym. Schemat listu motywacyjnego dla Technika Farmacji powstał z myślą o absolwentach szkół średnich posiadających udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz list motywacyjny Technik Farmacji


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Technika Farmacji:

Wzór CV Technik Farmacji

Wzór podania o pracę Technik Farmacji


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Technika Farmacji:

1. List motywacyjny nie powinno być długim esejem, powinno się treściwie i krótko opisać najważniejsze cechy wraz z ich udokumentowaniem.

2. Objętość listu motywacyjnego nie powinna przekraczać jednej kartki. W uzasadnionych przypadkach, jeśli kandydat posiada doświadczenie doświadczenie i wiele cech można przedłużyć dokument do dwóch stron A4.

3. Na końcu listu motywacyjnego należy wstawić regułkę o możliwości przetwarzania naszych danych osobowych do potrzeb rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

4. Wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej trzeba wpisać tytuł wiadomości oraz załączyć załączniki z dokumentami. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia warto go wpisać w tytule wiadomości. W załączeniu przesyłamy pliki.

5. Ważne jest aby po napisaniu wzoru listu motywacyjnego przeczytać go jeszcze raz lub dać domownikom do przejrzenia. W razie błędów trzeba je od razu poprawić.

6. W trakcie postępowania rekrutacyjnego, pracodawca wymaga od aplikantów najczęściej listu motywacyjnego oraz CV.

7. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, poniżej wpisz adresata: funkcję osoby do której piszesz, np. Dyrektor ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Jeżeli jest ci znane, wpisz także imię i nazwisko osoby prowadzącej rekrutację.


List motywacyjny Technik Farmacji