Wzór podania o pracę dla Barmana


Wzór podania o pracę BarmanSzablon podania o pracę dla Barmana został stworzony z myślą o osobach legitymujących się wykształceniem średnim gastronomicznym. Potencjalni pracodawcy najczęściej preferują kandydatów odpowiedzialnych, samodzielnych, komunikatywnych i systematycznych. Dodatkowym atutem jest wysoka kultura osobista i duże poczucie humoru, gdyż umiejętność prowadzenia ciekawych konwersacji jest na tym stanowisku mile widziana.


Pobierz CV Barman


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Barmana:

Wzór CV Barman

Wzór listu motywacyjnego Barman


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Barmana:

1. Wbrew przekonaniu podanie o pracę i list motywacyjny to dwa różne dokumenty. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem CV i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.

2. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel czy dyrektor.

3. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładnej nazwy stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

4. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument zawiera prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

5. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru i umiejętności przydatne w pracy.

6. Podobnie jak w innych oficjalnych pismach nie należy kłamać oraz mijać się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my będziemy skreśleni już na samym starcie.

7. Dokument powinien zmieścić się na jednej stronie A4. Dokument powinien być napisany na komputerze i wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.


Podanie o pracę Barman
Tagi: