Wzór podania o pracę dla Budowlańca


Wzór podania o pracę BudowlaniecJedną z docenianych przez pracodawców cech jest umiejętność przejmowania inicjatywy. Można się nią wykazać składając podanie o pracę, dokument, którego rekrutujący nie wymagają podczas selekcji. Szablon podania o pracę dla Budowlańca został opracowany w myślą o osobach cieszących się doskonałą kondycją fizyczną i zdrowiem psychicznym. Mile widziani na tym stanowisku są absolwenci szkół średnich o profilu budowlanym.


Pobierz CV Budowlaniec


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Budowlańca:

Wzór CV Budowlaniec

Wzór listu motywacyjnego Budowlaniec


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Budowlańca:

1. W podaniu o pracę można zawrzeć ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której adresujemy pismo jako: prezes, właściciel czy dyrektor.

2. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest kłamstwo. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

3. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Pismo powinno być napisane na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole złożyć własnoręczny podpis.

4. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przytoczyć nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w nowej pracy.

5. Redagując podanie o pracę bezwzględnie należy podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

6. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

7. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.


Podanie o pracę Budowlaniec