Wzór podania o pracę dla Ekspedientki


Wzór podania o pracę EkspedientkaPodanie o pracę nie jest koniecznym do przeprowadzenia rekrutacji, dokumentem. Warto jednak sięgnąć po niego, szczególnie jeśli kandydat pragnie zostać zatrudnionym w firmie, która nie prowadzi rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Ekspedientki został opracowany z myślą o osobach z wysoką kulturą osobistą, uczciwych i komunikatywnych. Wymagane jest wykształcenie techniczne, a mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz CV Ekspedientka


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Ekspedientki:

Wzór CV Ekspedientka

Wzór listu motywacyjnego Ekspedientka


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Ekspedientki:

1. Na dole dokumentu nie można zapomnieć umieścić dopisku o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

2. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

3. Do podania warto również dołączyć profesjonalnie napisane Curriculum Vitae i list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte kursy oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

4. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładnej nazwy stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

5. Podanie o pracę jest podobne do innych oficjalnych pism. Na górze umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

6. Dokument powinien zmieścić się na jednej stronie A4. Dokument powinien być napisany na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole złożyć własnoręczny podpis.

7. Podobnie jak w innych oficjalnych pismach nie należy kłamać lub mijać się z prawdą. Kłamstwo będzie szybko wychwycone, a my narobimy sobie tylko wstydu.


Podanie o pracę Ekspedientka