Wzór podania o pracę dla Elektryka


Wzór podania o pracę ElektrykOsoba poszukująca pracy może skorzystać z podania o pracę. Schemat podania o pracę dla Elektryka został stworzony z myślą o kandydatach odpowiedzialnych, systematycznych, dyspozycyjnych i spostrzegawczych. Duże szanse na zatrudnienie na tym stanowisku mają osoby, które ukończyły szkołę średnią o profilu elektrycznym. Dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz CV Elektryk


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Elektryka:

Wzór CV Elektryk

Wzór listu motywacyjnego Elektryk


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Elektryka:

1. Podanie o pracę można wysłać listownie do pracodawcy, jednak najlepiej będzie samodzielnie dostarczyć dokument do firmy, tak aby mieć możliwość wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

2. Wbrew błędnemu przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa różne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem Curriculum Vitae i opisem naszego doświadczenia zawodowego.

3. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładną nazwę stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

4. W nagłówku dokumentu powinno się wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane kontaktowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

5. Nie powinno się traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne pisma. Jest to poważny błąd i może być źle odebrany przez pracodawcę.

6. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel czy dyrektor.

7. W podaniu o pracę należy krótko i zwięźle opisać nasze cechy charakteru, umiejętności oraz przymioty, które przekonają właściciela firmy do zatrudnienia nas.


Podanie o pracę Elektryk
Tagi: