Wzór podania o pracę dla Hostessy


Wzór podania o pracę HostessaPodanie o pracę nie jest podstawowym elementem dokumentacji aplikacyjnej. Składa się je wyłącznie z własnej inicjatywy. Schemat podania o pracę dla Hostessy został opracowany z myślą o kandydatkach posiadających miłą aparycję, zadbanych i sympatycznych. Pracodawcy nie wymagają szczególnego wykształcenia. Bardzo przydatna na tym stanowisku jest znajomość języków obcych, a także odporność na stres i długotrwały wysiłek.


Pobierz CV Hostessa


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Hostessy:

Wzór CV Hostessa

Wzór listu motywacyjnego Hostessa


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Hostessy:

1. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której adresujemy pismo jako: prezes, właściciel czy specjalista ds. rekrutacji.

2. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

3. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę o pracę, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w nowej pracy.

4. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Pismo powinno być napisane na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole własnoręcznie się podpisać.

5. Podanie o pracę najlepiej przynieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości można wysłać zestaw dokumentów listownie lub elektronicznie.

6. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której piszemy jako: prezes, właściciel lub dyrektor.

7. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty formalne. Z samej góry umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.


Podanie o pracę Hostessa
Tagi: