Wzór podania o pracę dla Lekarza


Wzór podania o pracę LekarzPisząc podanie o pracę należy pamiętać, aby było ono przejrzyste, zwięzłe i rzeczowe. Należy tak dobrać umieszczane w nim informacje, aby nie przytłoczyć czytającego. Może on szybko się zniechęcić do dalszej lektury. Szablon podania o pracę dla Lekarza został przygotowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe, uzyskane na studiach medycznych o wybranej specjalizacji. Mile widziane są na tym stanowisku osoby uczciwe, odpowiedzialne i samodzielne.


Pobierz CV Lekarz


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Lekarza:

Wzór CV Lekarz

Wzór listu motywacyjnego Lekarz


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Lekarza:

1. Wbrew przekonaniu podanie o pracę i list motywacyjny to dwa oddzielne dokumenty. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem Curriculum Vitae i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.

2. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest pisanie nieprawdy. Kłamstwo zostanie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym starcie.

3. Podanie o prace jest redagowane i rozsyłane z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. List motywacyjny różni się tym, że jest on odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

4. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. List motywacyjny różni się tym, że jest on odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

5. W podaniu o pracę można umieścić ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której piszemy jako: prezes, właściciel lub specjalista ds. rekrutacji.

6. Pisząc podanie o pracę należy zwrócić uwagę na estetykę oraz formę wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez zbędnych opisów.

7. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.


Podanie o pracę Lekarz
Tagi: