Wzór podania o pracę dla Policjanta


Wzór podania o pracę PolicjantZłożenie u potencjalnego pracodawcy niewymagalnego dokumentu, jakim jest podanie o pracę, sygnalizuje, że kandydat na dane stanowisko posiada umiejętności przejmowania i inicjatywy. Szablon podania o pracę dla Policjanta został opracowany z myślą o osobach posiadających odpowiednie wykształcenie, a także doskonałą kondycję fizyczną. Pracodawcy poszukują osób uczciwych, cieszących się nieposzlakowaną opinią.


Pobierz CV Policjant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Policjanta:

Wzór CV Policjant

Wzór listu motywacyjnego Policjant


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Policjanta:

1. Nagłówek pisma powinien zawierać miejscowość i datę, dalej po lewej stronie dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata pisma.

2. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

3. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

4. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

5. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest pisanie nieprawdy. Kłamstwo będzie szybko zauważone, a my będziemy skreśleni już na samym początku.

6. Podanie o pracę podobne w swej konstrukcji jest do innych dokumentów. Z samej góry umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

7. W podaniu o pracę można zawrzeć ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel lub dyrektor.


Podanie o pracę Policjant
Tagi: