Wzór podania o pracę dla Pracownika Ochrony


Wzór podania o pracę Pracownik OchronyDo podania o pracę należy dołączyć załączniki. Najlepiej jeśli jest to życiorys zawodowy, list motywacyjny, świadectwa ukończenia kursów lub pisemne rekomendacje poprzednich pracodawców. Szablon podania o pracę dla Pracownika Ochrony został przygotowany z myślą o osobach odpowiedzialnych i samodzielnych, wyróżniających się doskonałą kondycją fizyczną. Mile widziana jest znajomość języka obcego i prawo jazdy kat. B.


Pobierz CV Pracownik Ochrony


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Pracownika Ochrony:

Wzór CV Pracownik Ochrony

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Ochrony


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Pracownika Ochrony:

1. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której adresujemy pismo jako: prezes, właściciel czy dyrektor.

2. Pisząc podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na estetykę oraz formę wypowiedzi. Dokument nie powinien być zbyt długi, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez niepotrzebnych opisów.

3. Podanie o prace jest redagowane i wysyłane z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

4. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w pracy.

5. Razem z podaniem o pracę warto napisać Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte kursy oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

6. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

7. Nagłówek pisma winien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata dokumentu.


Podanie o pracę Pracownik Ochrony