Wzór podania o pracę dla Projektanta


Wzór podania o pracę ProjektantW podaniu o pracę należy umieścić prośbę o zatrudnienie oraz informacje uzasadniające przekonanie aplikującego, dlaczego to właśnie on powinien otrzymać daną posadę. Szablon podania o pracę dla Projektanta został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie kierunkowe, a także talent artystyczny. Pracodawcy poszukują kandydatów niezależnych, zdyscyplinowanych i zorganizowanych. Mile widziane jest doświadczenie zawodowe.


Pobierz CV Projektant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Projektanta:

Wzór CV Projektant

Wzór listu motywacyjnego Projektant


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Projektanta:

1. Ważne jest aby w trakcie pisania podania o pracę nie zapomnieć podać dokładną nazwę stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

2. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przytoczyć nasze atuty, cechy charakteru oraz umiejętności przydatne w pracy.

3. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty aplikacyjne. Z samej góry umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

4. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata pisma.

5. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa różne dokumenty aplikacyjne. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem CV i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.

6. Dokument powinien zmieścić się na jednej stronie A4. Dokument powinien być napisany na komputerze i wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.

7. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa oddzielne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o przyjęcie do pracy, a to drugie jest uzupełnieniem Curriculum Vitae i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.


Podanie o pracę Projektant
Tagi: