Wzór podania o pracę dla Spawacza


Wzór podania o pracę SpawaczPodanie o pracę nie jest niczym innym, jak prośbą o zatrudnienie na określonym stanowisku. Jego styl, podobnie zresztą jak innych dokumentów aplikacyjnych, powinien być oficjalny. Szablon podania o pracę dla Spawacza został opracowany z myślą o osobach posiadających odpowiednie wykształcenia lub stosowne uprawnienia. Minimalnym wykształceniem tolerowanym przez pracodawców jest wykształcenie zawodowe.


Pobierz CV Spawacz


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Spawacza:

Wzór CV Spawacz

Wzór listu motywacyjnego Spawacz


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Spawacza:

1. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa oddzielne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o przyjęcie do pracy, a to drugie jest uzupełnieniem Curriculum Vitae i charakterystyką naszych umiejętności.

2. W nagłówku dokumentu powinno się wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane adresowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

3. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument zawiera prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

4. Podobnie jak w innych oficjalnych pismach nie należy kłamać lub mijać się z prawdą. Kłamstwo będzie szybko wychwycone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

5. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

6. Redagując podanie o pracę należy zwrócić uwagę na estetykę oraz zwięzłość wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie niezbędne informacje, bez zbędnych opisów.

7. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel lub dyrektor.


Podanie o pracę Spawacz
Tagi: