Wzór podania o pracę dla Strażaka


Wzór podania o pracę StrażakNaprawdę warto poświęcić czas na przygotowanie swoich dokumentów aplikacyjnych. Szczególnie podanie o pracę powinno zawierać jasny i klarowny przekaz: jestem chętny na dane stanowisko i posiadam odpowiednie kwalifikacje. Szablon podania o pracę dla Strażaka został opracowany z myślą o osobach posiadających bardzo dobrą kondycję fizyczną i wysoką odporność na sytuacje stresowe. Mile widziane jest odpowiednie wykształcenie.


Pobierz CV Strażak


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Strażaka:

Wzór CV Strażak

Wzór listu motywacyjnego Strażak


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Strażaka:

1. W nagłówku dokumentu należy wpisać miejscowość i datę, poniżej w lewym rogu własne dane adresowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

2. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

3. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel lub specjalista ds. rekrutacji.

4. Nie można traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne pisma. Jest to poważny błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

5. Dokument musi także zawierać dopisek o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

6. Wbrew błędnemu przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa oddzielne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem CV i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.

7. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej po lewej stronie dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata dokumentu.


Podanie o pracę Strażak
Tagi: