Wzór podania o pracę dla Technika Handlowca


Wzór podania o pracę Technik HandlowiecPodanie o pracę nie jest koniecznym do przeprowadzenia aplikacji dokumentem. Warto jednak sięgnąć po nie, kiedy kandydat pragnie zostać zatrudnionym w firmie, która nie prowadzi rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Technika Handlowca został opracowany dla osób o wysokiej kulturze osobistej, uczciwych i komunikatywnych. Wymagane jest wykształcenie techniczne, a mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz CV Technik Handlowiec


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Technika Handlowca:

Wzór CV Technik Handlowiec

Wzór listu motywacyjnego Technik Handlowiec


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Technika Handlowca:

1. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata dokumentu.

2. Dokument musi także zawierać dopisek o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

3. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest mijanie się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

4. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

5. Podanie o pracę i list motywacyjny są dwoma różnymi dokumentami. Jest to poważny błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

6. W podaniu o pracę należy krótko i zwięźle opisać nasze cechy charakteru, umiejętności oraz przymioty, które przekonają pracodawcy do przyjęcia nas.

7. W podaniu o pracę można umieścić ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel lub specjalista ds. rekrutacji.


Podanie o pracę Technik Handlowiec