Wzór podania o pracę dla Tłumacza


Wzór podania o pracę TłumaczPodanie o pracę w większości przypadków stanowi uzupełnienie dokumentacji aplikacyjnej, niezbędne po uzgodnieniu wstępnych formalności, związanych z zatrudnieniem. Szablon podania o pracę dla Tłumacza został opracowany z myślą o osobach wyróżniających się wysokimi kompetencjami językowymi, szczególnie absolwentów studiów językowych. Mile widziani są kandydaci posiadający zdolność szybkiego uczenia się, a także wszechstronna wiedzę.


Pobierz CV Tłumacz


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Tłumacza:

Wzór CV Tłumacz

Wzór listu motywacyjnego Tłumacz


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Tłumacza:

1. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa oddzielne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem Curriculum Vitae i opisem naszego doświadczenia zawodowego.

2. Nie należy traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne pisma. Jest to duży błąd i może zostać źle odebrany przez pracodawcę.

3. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać stanowisko pracy na jakie chcemy aplikować.

4. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy listem, jednak najlepiej jest samodzielnie dostarczyć dokumenty do firmy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

5. W nagłówku dokumentu należy wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane kontaktowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

6. Podanie o prace jest redagowane i wysyłane z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

7. Podanie o pracę podobne w swej konstrukcji jest do innych dokumentów. Z samej góry umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.


Podanie o pracę Tłumacz
Tagi: