Wzór podania o pracę dla Webmastera


Wzór podania o pracę WebmasterPodczas przygotowywania swego podania o pracę należy pamiętać, że tylko dobrze napisane ma szanse zaowocować zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Podanie o pracę jest dokumentem składanym wyłącznie z własnej inicjatywy. W schemacie podania o prace dla Webmastera uwzględnione zostały takie atuty kandydata jak wykształcenie informatyczne czy bogate doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języków obcych.


Pobierz CV Webmaster


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Webmastera:

Wzór CV Webmaster

Wzór listu motywacyjnego Webmaster


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Webmastera:

1. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać stanowisko pracy na jakie chcemy aplikować.

2. Wbrew błędnemu przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa oddzielne dokumenty aplikacyjne. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest uzupełnieniem Curriculum Vitae i opisem naszego doświadczenia zawodowego.

3. Nagłówek pisma winien zawierać miejscowość i datę, dalej po lewej stronie dane adresowe kandydata, poniżej po prawej dane adresata pisma.

4. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

5. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której adresujemy pismo jako: prezes, właściciel czy specjalista ds. rekrutacji.

6. Redagując podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość oraz zwięzłość wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez zbędnych opisów.

7. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.


Podanie o pracę Webmaster
Tagi: