CV Agent Nieruchomości

Wzór CV dla Agenta Nieruchomości:

Wzór CV Agent Nieruchomości
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Agent Nieruchomości

Wzór podania o pracę Agent Nieruchomości

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Curriculum Vitae chronologiczne to najczęściej spotykany typ dokumentu. Zamieszczone w nim informacje są poukładane odwrotnie chronologicznie, czyli od najnowszych do najstarszych. W każdym wzorze CV powinny być informacje o ukończonych szkołach, zatrudnieniu, umiejętnościach, szkoleniach oraz nasze cechy charakteru i zainteresowania.

2. Pisząc o zainteresowaniach unikajmy pustych zwrotów jak: książka, opera, muzyka, film. Warto pochwalić się ciekawymi pasjami. Trzeba to robić z głową, bez zbytniego wdawania się w opisy. Pracodawcy cenią ludzi z ciekawymi pasjami.

3. Na samym końcu CV wpisuje się klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji. Dokument bez tego zwrotu będzie odrzucony na samym początku. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

4. Curriculum Vitae nie jest dokumentem uniwersalnym lecz naszą autopromocją, która ma zainteresować pracodawcę. Profesjonalne CV ma wyróżniać aplikanta spośród innych kandydatów, podkreślając jego predyspozycje i referencje.

5. Poważnym błędem osób szukających pracy jest wysyłanie tego samego dokumentu do wszystkich pracodawców. Każde stanowisko pracy jest inne dlatego CV też musi być dostosowane do danej oferty zatrudnienia.

6. Przed przystąpieniem do redagowania CV należy przeprowadzić wstępną autoanalizę, w której należy przyjrzeć się własnej osobie i odpowiedzieć sobie na pytanie czego wymaga od nas przyszły pracodawca.

7. CV powinno być napisane w formie bezosobowej. Dzięki temu dokument jest zwięzły, zawierając przy tym maksimum informacji.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 5, średnia ocena: 4,80/5)
Loading...

Comments are closed.