Podanie o pracę Fizjoterapeuta

Wzór podania o pracę dla Fizjoterapeuty:

Wzór podania o pracę Fizjoterapeuta
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Fizjoterapeuta

Wzór listu motywacyjnego Fizjoterapeuta

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy listem, jednak najlepiej będzie samodzielnie przynieść dokumenty do firmy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

2. Podobnie jak w innych dokumentach aplikacyjnych nie należy kłamać oraz mijać się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym początku.

3. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładnej nazwy stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

4. Razem z podaniem o pracę warto napisać Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte szkolenia oraz opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

5. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. List motywacyjny różni się tym, że jest on odpowiedzią na ogłoszenie pracy.

6. Dokument musi również zawierać dopisek o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

7. Nagłówek dokumentu powinien zawierać miejscowość i datę, dalej z lewej strony dane adresowe kandydata, poniżej z prawej dane adresata pisma.

Opracowanie: badania biegłości wody

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 5, średnia ocena: 4,80/5)
Loading...

Comments are closed.