List motywacyjny Barman

Wzór listu motywacyjnego dla Barmana:

Wzór listu motywacyjnego Barman
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Barman

Wzór podania o pracę Barman

Jak napisać dobry list motywacyjny:

1. Wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem e-mail trzeba wpisać tytuł wiadomości oraz dodać załączniki z dokumentami. Jeśli znamy nr referencyjny ogłoszenia warto go podać w tytule wiadomości. W załączeniu przesyłamy pliki.

2. Dokument nie opisuje wyłącznie aktualnego przebiegu zatrudnienia ale również zawarte są w nim informacje o tym, jaka jest nasza motywacja zawodowa.

3. Treść listu motywacyjnego powinno się rozpocząć zwrotem do adresata „Szanowna Pani/ Szanowny Panie”.

4. Dokumenty aplikacyjne należy przekonwertować do formatu PDF, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dokumenty będą wyglądały identycznie na każdym komputerze.

5. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać dzisiejszej daty daty. Bywają przypadki, że szukając pracy przez dłuższy czas, wpisuje się cały czas tą samą datę.

6. Gdy znasz osobę, która zajmuje się rekrutacją, można wpisać jej imię i nazwisko jako adresata dokumentu. Jeśli nie, wystarczy wpisać funkcję tej osoby oraz nazwę firmy wraz z adresem.

7. Prawy górny róg dokumentu zawiera datę i miejscowość, poniżej wpisz adresata: funkcję osoby do której się zwracasz, np. Dyrektor ds. personalnych oraz nazwę i adres firmy. Można również wpisać imię i nazwisko osoby zajmującej się rekrutacją, jeśli tylko je znamy.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 1, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.