Podanie o pracę Analityk Rynku Pracy

Wzór podania o pracę dla Analityka Rynku Pracy:

Wzór podania o pracę Analityk Rynku Pracy
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Analityk Rynku Pracy

Wzór listu motywacyjnego Analityk Rynku Pracy

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. Nie należy traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne dokumenty. Jest to poważny błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

2. Do podania dobrze jest załączyć dobrze napisane Curriculum Vitae i list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: doświadczenie zawodowe, przebieg edukacji, przebyte szkolenia oraz opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

3. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

4. Podobnie jak w innych dokumentach aplikacyjnych nie należy kłamać ani mijać się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym początku.

5. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. Dokument zawiera prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

6. W podaniu o pracę warto krótko i zwięźle przywołać nasze cechy charakteru, umiejętności a także argumenty, które przekonają adresata do przyjęcia nas.

7. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie należy podać nazwę stanowiska pracy na jakie chcemy aplikować.

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 4, średnia ocena: 4,75/5)
Loading...

Comments are closed.