Wzór CV dla Recepcjonistki


Wzór CV RecepcjonistkaWszystkie cechy i doświadczenie kandydata, które są preferowane przez potencjalnych pracodawców powinny zostać właściwie wyeksponowane i podkreślone w Curriculum Vitae. Szablon CV dla Recepcjonistki został opracowany z myślą o osobach, które posiadają wykształcenie turystyczno-rekreacyjne i posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracodawcy wymagają od aplikujących znajomości języków obcych, a także profesjonalnego podejścia.


Pobierz CV Recepcjonistka


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Recepcjonistki:

Wzór listu motywacyjnego Recepcjonistka

Wzór podania o pracę Recepcjonistka


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Recepcjonistki:

1. Zawierając informacje o znajomości języków obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język angielski. Trzeba napisać dokładny poziom znajomości języka.

2. Aplikanci z dużym doświadczeniem zawodowym powinny wpisać tylko te prace i umiejętności, które są tożsame lub pokrewne z stanowiskiem pracy, na które obecnie aplikują.

3. Doświadczenie zawodowe wpisujemy w kolejności odwrotnie chronologicznej. Trzeba wpisać daty pracy, zajmowane stanowisko i zakres obowiązków.

4. CV nie jest dokumentem szablonowym lecz naszą autoreklamą, która powinna zainteresować pracodawcę. Wzorcowe CV ma wyróżniać kandydata spośród innych osób, podkreślając jego predyspozycje i referencje.

5. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub negatywne opinie o byłych pracodawcach.

6. Nie piszmy pustych zwrotów typu: rowery, teatr, piłka nożna, narciarstwo. Trzeba pochwalić się interesującymi pasjami. Jednak należy to zrobić z głową, bez zbędnego wdawania się w szczegóły. Pracodawcy lubią ludzi z ciekawymi zainteresowaniami.

7. Redagując CV trzeba napisać o kwalifikacjach zawodowych oraz osiągnięciach. W tej części pisma powinny się znaleźć dane o językach obcych, przebytych kursach, czy też o zdobytych uprawnieniach.


CV Recepcjonistka