Wzór listu motywacyjnego dla Logistyka


Wzór listu motywacyjnego LogistykDokumentacja aplikacyjna spełni swoją rolę wyłącznie w sytuacji, kiedy ich autor otrzyma zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Schemat listu motywacyjnego dla Logistyka opracowany został dla kandydatów dyspozycyjnych, kreatywnych, samodzielnych i komunikatywnych. Pracodawcy preferują absolwentów szkół wyższych, choć technicy logistyki również mają szansę na zatrudnienie. Mile widziane jest doświadczenie w branży.


Pobierz list motywacyjny Logistyk


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Logistyka:

Wzór CV Logistyk

Wzór podania o pracę Logistyk


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Logistyka:

1. List motywacyjny podobnie jak CV powinno być zapisane w formacie PDF, co uchroni nas przed niezgodnością formatów plików lub programów do otwierania dokumentów tekstowych.

2. W liście motywacyjnym trzeba napisać o jakie stanowisko się ubiegamy, miejsce znalezienia oferty pracy oraz co ważne warto podać nr referencyjny jeśli był podany. Może to być pomocne w dużych korporacjach, gdzie prowadzona jest ciągła rekrutacja.

3. W dzisiejszych czasach pisma aplikacyjne wysyła się za pomocą poczty elektronicznej. Jest to najwygodniejsza forma dla aplikantów oraz dla pracodawcy. Adres e-mail z jakiego wysyłamy dokumenty powinien być imienny. Najlepiej aby wyglądał następująco imie.nazwisko@nazwa.pl. Nie należy wysyłać dokumentów z adresów typu patusia44@, pwelek@ czy @buziaczki.pl

4. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać aktualnej daty. Bywają przypadki, że szukając pracy przez dłuższy czas, wpisuje się ciągle taką samą datę.

5. Przed wydrukowaniem pracy należy jeszcze raz wnikliwie ją przeczytać, sprawdzić czy nie ma błędów ortograficznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w liście.

6. List motywacyjny nie jest dokumentem tożsamym z Curriculum Vitae. Są to dwa różne dokumenty, które razem stanowią komplet dokumentów aplikacyjnych.

7. Dokument nie jest powieleniem Curriculum Vitae. Są to dwa całkiem różne dokumenty, które nie mogą się powielać, a powinny wzajemnie uzupełniać. Razem stanowią komplet dokumentów rekrutacyjnych.


List motywacyjny Logistyk
Tagi: