Wzór podania o pracę dla Agenta Nieruchomości


Wzór podania o pracę Agent NieruchomościPierwszą fazą procesu poszukiwania pracy jest złożenie dokumentacji aplikacyjnej. Podanie o pracę składa się w przypadku, kiedy interesujący kandydata zakład pracy nie prowadzi aktualnie rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Agenta Ubezpieczeniowego został stworzony z myślą o osobach posiadających licencję pośrednika nieruchomości. Pracodawcy zatrudniają osoby z wykształceniem średnim, posiadające prawo jazdy kategorii B.


Pobierz CV Agent Nieruchomości


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Agenta Nieruchomości:

Wzór CV Agent Nieruchomości

Wzór listu motywacyjnego Agent Nieruchomości


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Agenta Nieruchomości:

1. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Pismo powinno być napisane na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.

2. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa różne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest rozwinięciem CV i opisem naszego doświadczenia zawodowego.

3. Nie należy traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne pisma. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

4. Do podania warto również załączyć profesjonalnie napisane CV oraz list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć historię zatrudnienia, przebieg edukacji, przebyte kursy oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

5. Nie powinno się traktować podania o pracę i listu motywacyjnego jako dwa podobne pisma. Jest to poważny błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

6. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Dokument powinien być napisany na komputerze oraz wydrukowany na czystym, białym papierze. Na samym dole ma się znaleźć własnoręczny podpis.

7. Razem z podaniem o pracę warto napisać Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. W dokumentach tych warto napisać: historię zatrudnienia, przebieg edukacji, przebyte kursy i opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.


Podanie o pracę Agent Nieruchomości