Podanie o pracę Magister Farmacji

Wzór podania o pracę dla Magistra Farmacji:

Wzór podania o pracę Magister Farmacji
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Magister Farmacji

Wzór listu motywacyjnego Magister Farmacji

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. W nagłówku dokumentu powinno się wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane adresowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

2. Redagując podanie o pracę trzeba zwrócić uwagę na przejrzystość oraz formę wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać tylko najpotrzebniejsze informacje, bez zbędnych opisów.

3. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest kłamstwo. Kłamstwo zostanie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym początku.

4. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne dokumenty. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez pracodawcę.

5. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

6. Podanie o pracę zbudowane jest podobnie jak inne dokumenty formalne. Na górze umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej informacje o adresacie, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

7. Dokument musi także zawierać dopisek o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Do porawyPrzecięnyŚredniDobryBardzo dobry (Liczba ocen: 2, średnia ocena: 5,00/5)
Loading...

Comments are closed.