Wzór CV dla Przedstawiciela Handlowego


Wzór CV Przedstawiciel HandlowyCurriculum Vitae to nic innego jak życiorys zawodowy. Kandydat na dane stanowisko powinien zamieścić w nim najistotniejsze z punktu widzenia potencjalnego pracodawcy informacje. Szablon CV dla Przedstawiciela Handlowego został opracowany z myślą o osobach uczciwych, komunikatywnych, samodzielnych i odpowiedzialnych. Pracodawcy preferują osoby z doświadczeniem, legitymujące się prawem jazdy kat. B.


Pobierz CV Przedstawiciel Handlowy


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Przedstawiciela Handlowego:

Wzór listu motywacyjnego Przedstawiciel Handlowy

Wzór podania o pracę Przedstawiciel Handlowy


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Przedstawiciela Handlowego:

1. Zdjęcie w CV nie jest już wymagane, jednak warto go umieścić. Powinno to być zdjęcie zrobione przez profesjonalnego fotografa, a najlepiej by było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

2. W oficjalnym piśmie niedopuszczalne są błędy gramatyczne czy językowe.

3. CV nie jest dokumentem uniwersalnym lecz naszą autoreklamą, która powinna zainteresować pracodawcę. Dobre CV ma wyróżniać kandydata spośród innych osób, podkreślając jego umiejętności i kwalifikacje.

4. Curriculum Vitae hybrydowe łączy Curriculum Vitae chronologiczne i funkcjonalne. Ta forma daje najwięcej swobody kandydatom, ponieważ pozwala połączyć umiejętności kandydata wraz z historią kariery.

5. Przed przystąpieniem do redagowania CV należy przeprowadzić wstępną autoanalizę, w której należy przyjrzeć się własnej osobie i przeanalizować czego wymaga od nas przyszły pracodawca.

6. W dokumentach rekrutacyjnych niedopuszczalne jest kłamstwo. Należy zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje o swej osobie. Nie należy upiększać swojego życiorysu. Gdy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i zostaniemy skreśleni z listy kandydatów.

7. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Szablon musi zawierać wyłącznie najważniejsze zdarzenia, które będą przydatne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie warto pisać o pracy w fabryce zabawek, jeśli staramy się o pracę w sklepie.


CV Przedstawiciel Handlowy