Wzór listu motywacyjnego dla Inżyniear Budowy


Wzór listu motywacyjnego Inżynier BudowyList motywacyjny nie jest jedynym źródłem informacji o aplikującym. Prawidłowo funkcjonuje on wyłącznie z CV, którego jest uzupełnieniem. Szablon listu motywacyjnego dla Inżyniera Budowy opracowany został dla kandydatów odpowiedzialnych, sumiennych, rzetelnych, systematycznych i spostrzegawczych. Mile widziane są zdolności negocjacyjne i przywódcze. Doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem.


Pobierz list motywacyjny Inżynier Budowy


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Inżyniear Budowy:

Wzór CV Inżynier Budowy

Wzór podania o pracę Inżynier Budowy


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Inżyniear Budowy:

1. List motywacyjny stanowi uzupełnienie Curriculum Vitae. Dokument powinien zawierać opis doświadczenia i umiejętności wraz z przykładami ich wykorzystania oraz plany na przyszłość.

2. Nie można zapomnieć, aby na końcu dokumentu napisać zwrot o pozwoleniu na wykorzystanie naszych danych osobowych do celów rekrutacji. Przykładowy zwrot: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

3. List motywacyjny jest jest dokumentem oficjalnym, dlatego należy zadbać o jego dobrą budowę. Na górze umieszcza się miejscowość i datę, poniżej z lewej strony dane kontaktowe aplikanta, po prawej natomiast adresata listu. Poniżej umieszczone jest właściwa treść pisma. Należy pamiętać, aby po wydrukowaniu dokumentu odręcznie go podpisać.

4. Przed wydrukowaniem gotowej pracy należy jeszcze raz dokładnie ją przeczytać, upewnić się, że nie ma błędów ortograficznych czy literówek, które nie mają prawa pojawić się w piśmie.

5. List motywacyjny powinien opisywać nasze dobre cechy, to co potrafimy oraz w jaki sposób pomoże to w rozwoju firmy.

6. W liście motywacyjnym należy opisać swoje cechy charakteru, które przydadzą się przy wykonywaniu nowych obowiązków. Najlepiej poprzeć je przykładami.

7. W liście motywacyjnym warto napisać na jakie stanowisko się aplikuje, miejsce znalezienia oferty pracy oraz co ważne należy podać nr referencyjny jeśli był podany. Jest to pomocne w dużych firmach, gdzie jednocześnie prowadzony jest nabór na kilka stanowisk pracy.


List motywacyjny Inżynier Budowy