Wzór podania o pracę dla Kierowcy kat. C+E


Wzór podania o pracę Kierowca kat. C+EKandydat na określone stanowisko powinien umieścić w swojej dokumentacji aplikacyjnej uprzejmą prośbę o zatrudnienie. Szablon podania o pracę dla Kierowcy C+E został przygotowany z myślą o osobach posiadających uprawnienia na prowadzenie danych pojazdów. Zatrudnienia można szukać w firmach transportowych, gdzie dodatkowym wymogiem jest znajomość języka obcego. Mile widziane jest doświadczenie w pracy.


Pobierz CV Kierowca kat. C+E


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kierowcy kat. C+E:

Wzór CV Kierowca kat. C+E

Wzór listu motywacyjnego Kierowca kat. C+E


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Kierowcy kat. C+E:

1. Redagując podanie o pracę należy zwrócić uwagę na przejrzystość oraz formę wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez zbędnych opisów.

2. Wbrew błędnemu przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa różne dokumenty aplikacyjne. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest uzupełnieniem Curriculum Vitae i opisem naszych umiejętności.

3. Podobnie jak w innych oficjalnych pismach nie należy kłamać oraz mijać się z prawdą. Kłamstwo zostanie szybko zauważone, a my narobimy sobie tylko wstydu.

4. Na samym dole dokumentu nie można zapomnieć umieścić dopisku o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

5. Podanie o pracę powinno zawierać ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której kierujemy dokument jako: prezes, właściciel lub dyrektor.

6. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy pocztą elektroniczną, jednak najlepiej jest samodzielnie zanieść dokument do firmy, tak aby mieć możliwość wywrzeć dobre pierwsze wrażenie.

7. Podanie o prace jest pisane i roznoszone z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.


Podanie o pracę Kierowca kat. C+E