Wzór CV dla Kelnera


Wzór CV KelnerŻyciorys zawodowy, zwany również Curriculum Vitae, powinien zawierać podstawowe informacje o ukończonych szkołach i poprzednich miejscach pracy. Szablon CV dla Kelnera został opracowany z myślą o absolwentach szkół średnich, którzy legitymują się znajomością minimum jednego języka obcego. Potencjalni pracodawcy chętnie zatrudniają kandydatów samodzielnych, odpowiedzialnych, dyspozycyjnych i komunikatywnych.


Pobierz CV Kelner


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kelnera:

Wzór listu motywacyjnego Kelner

Wzór podania o pracę Kelner


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Kelnera:

1. CV artystyczne przeznaczone jest dla zawodów twórczych takich jak graficy, webmasterzy oraz inni artyści. Jest tu całkowita swoboda w doborze formy dokumentu. Podstawową zasadą jest tutaj wywarcie dużego wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w pracy zawodowej muszą wykazać się gustem i kreatywnością.

2. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczki.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

3. W dokumentach rekrutacyjnych niedozwolone jest kłamstwo. Należy zamieszczać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje na swój temat. Nie należy upiększać swojego życiorysu. Gdy kłamstwo wyjdzie na jaw, najemy się wstydu i zostaniemy skreśleni z listy kandydatów.

4. Opracowując CV warto napisać wszelkie informacje o zdobytych certyfikatach, znajomości języków obcych. Jeśli posiadamy pisemne dyplomy o kursach warto dołączyć ich kserokopię do CV.

5. Są trzy podstawowe rodzaje Curriculum Vitae: CV chronologiczne, funkcjonalne i hybrydowe. Można się również spotkać z dokumentem artystycznym, który jest jednak przeznaczony tylko dla zawodów twórczych, jak na przykład: grafik, plastyk czy projektant.

6. Obecnie nie wymaga się umieszczenia zdjęcia w dokumentach rekrutacyjnych, jednak warto to zrobić. Powinno to być zdjęcie zrobione przez dobrego fotografa, a najlepiej by było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

7. Redagując własne CV nie można ufać wzorom pobranym z internetu i powielać pracy innych. CV to dokument indywidualny.


CV Kelner
Tagi: