Wzór podania o pracę dla Kelnera


Wzór podania o pracę KelnerWarto podczas starań o zatrudnienie, złożyć podanie o pracę, wykazując tym samym inicjatywę. Szablon podania o pracę dla Kelnera został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie średnie. Pracodawcy preferują kandydatów odpowiedzialnych, samodzielnych, komunikatywnych i uczciwych. Mile widziane przez rekrutujących są: znajomość języków obcych, a także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz CV Kelner


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kelnera:

Wzór CV Kelner

Wzór listu motywacyjnego Kelner


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Kelnera:

1. Podanie o prace jest pisane i wysyłane z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy nie jest prowadzona rekrutacja w danej firmie. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

2. Aby przekonać pracodawcę do zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną, warto w piśmie przywołać nasze atuty, cechy charakteru i umiejętności przydatne w pracy.

3. Podanie o pracę powinno zawierać się na maksymalnie jednej kartce A4. Dokument powinien być napisany na komputerze i wydrukowany na czystym, białym papierze. Należy pamiętać, aby na dole złożyć własnoręczny podpis.

4. Podanie o pracę najlepiej przynieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości najlepiej wysłać dokument listownie lub elektronicznie.

5. Do podania warto również załączyć profesjonalnie napisane Curriculum Vitae oraz list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć doświadczenie zawodowe, ukończone szkoły, przebyte kursy i opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

6. Wbrew przekonaniu podanie o pracę i list motywacyjny to dwa różne pisma. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest uzupełnieniem CV i charakterystyką naszych umiejętności.

7. Redagując podanie o pracę należy zwrócić uwagę na przejrzystość i zwięzłość wypowiedzi. Pismo nie może być długie, ma zawierać wyłącznie najpotrzebniejsze informacje, bez niepotrzebnych opisów.


Podanie o pracę Kelner
Tagi: