Wzór podania o pracę dla Kasjera


Wzór podania o pracę KasjerW sytuacji, kiedy aplikujący pragnie zostać zatrudnionym w firmie, która nie prowadzi otwartej rekrutacji, może on skorzystać z podania o pracę. Jest to dokument zawierający prośbę o zatrudnienie na dane stanowisko pracy. Wzór podania o pracę dla Kasjera został przygotowany pod kątem kandydatów legitymujących się wykształceniem handlowym, które są zaznajomione z kasą fiskalną. Mile widziane są osoby odpowiedzialne i uczciwe.


Pobierz CV Kasjer


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Kasjera:

Wzór CV Kasjer

Wzór listu motywacyjnego Kasjer


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Kasjera:

1. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładną nazwę stanowiska pracy na jakie aplikujemy.

2. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne dokumenty. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

3. Podanie o pracę jest dokumentem oficjalnym, dlatego niedopuszczalne jest kłamstwo. Kłamstwo będzie szybko wychwycone, a my będziemy skreśleni już na samym starcie.

4. W nagłówku dokumentu należy wpisać miejscowość i datę, poniżej z lewej strony własne dane adresowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

5. Podanie o prace jest pismem, które jest wysyłane do pracodawcy wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument powinien zawierać prośbę o zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

6. W podaniu o pracę można zawrzeć ogólny zwrot grzecznościowy osoby do której piszemy jako: prezes, właściciel lub specjalista ds. rekrutacji.

7. Podanie o prace jest redagowane i roznoszone z własnej inicjatywy, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. List motywacyjny różni się tym, że jest on on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.


Podanie o pracę Kasjer
Tagi: