Wzór CV dla Magazyniera


Wzór CV MagazynierInformacje umieszczane w życiorysie zawodowym powinny być tak rozmieszczane, aby zaakcentować doświadczenie i umiejętności kandydata, szczególnie te, mile widziane przez potencjalnego pracodawcę. Szablon CV dla Magazyniera został przygotowany z myślą o absolwentach szkół średnich, którzy pracowali już na podobnym stanowisku. Mile widziane są osoby odpowiedzialne, samodzielne, zorganizowane i systematyczne.


Pobierz CV Magazynier


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Magazyniera:

Wzór listu motywacyjnego Magazynier

Wzór podania o pracę Magazynier


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Magazyniera:

1. Przed napisaniem Curriculum Vitae trzeba przeanalizować ofertę pracy na jaką odpowiadamy oraz zwrócić uwagę na profil firmy. Należy sprawdzić jakie są wymagania zawarte w ofercie pracy.

2. Tworząc CV warto napisać o kwalifikacjach zawodowych a także osiągnięciach. W tej części pisma powinny się znaleźć informacje o znajomości języków, przebytych kursach, czy też o posiadanych licencjach.

3. Zbyt dużo ozdobników w CV jest negatywnie odbierane przez osobę zajmującą się rekrutacją. Należy podkreślić lub pogrubić tylko najważniejsze informacje. Dla pracodawcy najważniejsze są informacje o kandydacie, a nie ilość kolorów w CV.

4. Curriculum Vitae funkcjonalne to dokument, w którym na pierwszym miejscu podkreślone są umiejętności i zdolności jakie posiada aplikant. Trzeba je umieć udokumentować i podać przykłady ich wykorzystania.

5. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć następującą formę: imie.nazwisko@adres.pl

6. Poważnym błędem osób poszukujących pracy jest wysyłanie tego samego CV do wszystkich pracodawców. Każde stanowisko pracy jest inne dlatego CV też musi być dostosowane do danej oferty pracy.

7. CV hybrydowe łączy CV chronologiczne i funkcjonalne. Ta forma daje najwięcej swobody kandydatom, ponieważ pozwala łączyć umiejętności kandydata wraz z historią zatrudnienia.


CV Magazynier
Tagi: