Wzór CV dla Spawacza


Wzór CV SpawaczŻyciorys zawodowy tworzy się w celu zaprezentowania predyspozycji i kwalifikacji kandydata na dane stanowisko. Schemat CV dla Spawacza przygotowany został przygotowany z myślą o aplikujących posiadających odpowiednie uprawnienia. Pracodawcy preferują osoby legitymujące się doświadczeniem zawodowym. Największe szanse na zatrudnienie mają odpowiedzialni, zdyscyplinowani, samodzielni i zorganizowani mężczyźni.


Pobierz CV Spawacz


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Spawacza:

Wzór listu motywacyjnego Spawacz

Wzór podania o pracę Spawacz


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Spawacza:

1. Należy unikać śmiesznych lub niepoważnych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczki.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

2. CV chronologiczne to najczęściej spotykany typ dokumentu. Zamieszczone w nim informacje są opisane odwrotnie chronologicznie, czyli zaczynają się od najnowszych do najstarszych. W każdym wzorze CV muszą się znaleźć informacje o ukończonych szkołach, przebiegu zatrudnienia, posiadanych umiejętnościach, szkoleniach i nasze cechy charakteru wraz z zainteresowaniami.

3. Zbyt dużo ozdobników w CV jest negatywnie odbierane przez osobę zajmującą się rekrutacją. Natomiast Warto podkreślić i pogrubić wyłącznie najważniejsze informacje. Dla pracodawcy najważniejsze są informacje o kandydacie, a nie ilość kolorów w CV.

4. Przed przystąpieniem do tworzenia CV warto przeprowadzić wstępną autoanalizę, w której trzeba przyjrzeć się własnej osobie i przeanalizować czego wymaga od nas przyszły pracodawca.

5. Dużym błędem osób poszukujących pracy jest wysyłanie tego samego Curriculum Vitae do wszystkich pracodawców. Każde stanowisko pracy jest inne dlatego CV też musi być dostosowane do danej oferty zatrudnienia.

6. Wysyłając CV lub inne dokumenty rekrutacyjne poprzez e-mail należy przekonwertować dokumenty do formatu PDF, dzięki temu mamy pewność, że dokument nie „rozjedzie się” po otwarciu na innym komputerze. Warto podać również typ stanowiska lub nr referencyjny zgłoszenia.

7. Curriculum Vitae powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Dokument musi zawierać tylko najważniejsze zdarzenia, które będą przydatne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie należy pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w banku.


CV Spawacz
Tagi: