Wzór listu motywacyjnego dla Projektanta


Wzór listu motywacyjnego ProjektantList motywacyjny można potraktować jako reklamę osoby aplikującej na dane stanowisko. Tworząc go należy pamiętać, aby nie zostały w nim umieszczone informacje, których nie będzie można potwierdzić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Szablon listu motywacyjnego dla Projektanta został przygotowany pod kątem osób posiadających talent artystyczny. Istotne jest również wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Pobierz list motywacyjny Projektant


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Projektanta:

Wzór CV Projektant

Wzór podania o pracę Projektant


Jak napisać profesjonalny wzór listu motywacyjnego dla Projektanta:

1. List motywacyjny nie jest dokumentem tożsamym z Curriculum Vitae. Są to dwa różne dokumenty, które razem stanowią komplet dokumentów aplikacyjnych.

2. List motywacyjny powinien być uzasadnieniem dlaczego aplikujemy na dane stanowisko pracy. Należy udowodnić, że nasze dotychczasowe doświadczenie będzie pomocne na nowym stanowisku pracy. Należy również podkreślić swoją motywację do nowej pracy.

3. List motywacyjny nie może być powieleniem CV. Są to dwa całkiem różne pisma, które nie mogą się powielać, a wzajemnie uzupełniać. Oba te pisma są kompletem dokumentów aplikacyjnych.

4. W liście motywacyjnym warto opisać nasze dobre strony wraz z informacją co potrafimy i w jaki sposób pomoże to naszej firmie lub przyczyni się do lepszej pracy.

5. Dokument nie powinien być dłuższy niż jedna strona A4. W uzasadnionych przypadkach, gdy kandydat posiada bogate doświadczenie i wiele umiejętności może zawrzeć dokument na dwóch stronach A4.

6. Jeśli nie znasz dokładnego imienia i nazwiska osoby do której piszesz list motywacyjny to lepiej nie pisać nic niż napisać błędne dane. Podanie błędnych danych może być nieprzychylnie odebrane przez przyszłego pracodawcy.

7. Pamiętaj, aby nie zapomnieć napisać dzisiejszej daty daty. Bywają przypadki, że szukając pracy przez dłuższy czas, wstawia się cały czas taką samą datę.


List motywacyjny Projektant
Tagi: