Wzór CV dla Elektryka


Wzór CV ElektrykŻyciorys zawodowy powinien zawierać odpowiedź na pytanie: co aplikujący osiągnął dotychczas w sferze kariery zawodowej, a także jakie posiada umiejętności, przydatne na aplikowanym stanowisku. Szablon CV dla Elektryka został przygotowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie minimum średnie. Pracodawcy poszukują kandydatów, którzy nie boją się odpowiedzialnych zadań, a także wyróżniają się odpowiedzialnością i rzetelnością.


Pobierz CV Elektryk


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Elektryka:

Wzór listu motywacyjnego Elektryk

Wzór podania o pracę Elektryk


Jak napisać profesjonalny wzór CV dla Elektryka:

1. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów poczty elektronicznej, na przykład: kubus12@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć następującą formę: imie.nazwisko@adres.pl

2. Curriculum Vitae nie jest dokumentem uniwersalnym lecz naszą autopromocją, która ma zainteresować pracodawcę. Skuteczne CV ma wyróżniać kandydata spośród innych kandydatów, podkreślając jego umiejętności i referencje.

3. Są trzy podstawowe rodzaje Curriculum Vitae: CV chronologiczne, funkcjonalne oraz hybrydowe. Spotkać się można również z dokumentem artystycznym, który jest przeznaczony wyłącznie dla takich zawodów twórczych jak: grafik, plastyk czy projektant.

4. Tworząc własne CV nie wolno ufać szablonom pobranym z internetu i powielać innych wzorów. Curriculum Vitae to dokument indywidualny.

5. Aby napisać dobre CV trzeba najpierw dobrze poznać samego siebie. Trzeba wiedzieć jakie mamy dobre i złe cechy, co jest naszymi atutami, a także co jest naszymi słabościami.

6. Informacje zawarte w CV dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba napisać o doświadczeniu zawodowym, karierze naukowej, edukacji, umiejętnościach i zainteresowaniach.

7. CV funkcjonalne to dokument, w którym na pierwszym miejscu podkreślone są umiejętności i zdolności jakie posiada kandydat. Ważne jest ich udokumentowanie i poparcie, gdzie je nabyliśmy i wykorzystywali.


CV Elektryk
Tagi: