Wzór podania o pracę dla Technologa


Wzór podania o pracę TechnologPodobnie jak wszystkie dokumenty aplikacyjne, również podanie o pracę powinno być przygotowane ze szczególną skrupulatnością. Pracodawcy wymagają od osób zainteresowanych stanowiskiem technologa wykształcenia wyższego, technicznego. Mile widziane są osoby odpowiedzialne, punktualne i zaangażowane w wykonywanie powierzonych obowiązków. Mile widziane jest doświadczenie, co uwzględnia wzór podania o pracę dla Technologa.


Pobierz CV Technolog


Zobacz inne dokumenty aplikacyjne dla Technologa:

Wzór CV Technolog

Wzór listu motywacyjnego Technolog


Jak napisać profesjonalny wzór podania o pracę dla Technologa:

1. Wbrew przekonaniu podanie o pracę oraz list motywacyjny to dwa różne dokumenty. To pierwsze jest pismem, w którym zwracamy się z prośbą o zatrudnienie, a to drugie jest uzupełnieniem CV i charakterystyką naszego doświadczenia zawodowego.

2. Podanie o prace jest redagowane i roznoszone z własnej woli, czyli nawet wtedy kiedy firma nie prowadzi rekrutacji. W odróżnieniu list motywacyjny jest on pisany jako odpowiedź na ogłoszenie pracy.

3. Podanie o pracę najlepiej zanieść osobiście do pracodawcy, tak aby móc wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Gdy nie ma takiej możliwości najlepiej wysłać zestaw dokumentów listownie lub elektronicznie.

4. Do podania dobrze jest dołączyć profesjonalnie napisane Curriculum Vitae i list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć doświadczenie zawodowe, przebieg edukacji, przebyte szkolenia oraz opis naszych umiejętności potwierdzonych faktami z życia.

5. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne dokumenty. Jest to duży błąd i może być źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

6. Podanie o pracę jest podobne do innych oficjalnych pism. Na górze umieszczamy nasze dane kontaktowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

7. Ważne jest aby pisząc podanie o pracę nie zapomnieć podać dokładnej nazwy stanowiska pracy na jakie aplikujemy.


Podanie o pracę Technolog
Tagi: